5 ay önce
5 ay önce

Doğru Ticari Kredi Brokeri Nasıl Bulunur?

İşinizi büyütmek istiyorsanız, ticari bir kredi komisyoncusu kiralamak, yapacağınız en iyi hareket olabilir. Hem ticari hem de ticari kredi endüstrisine ilişkin anlayışları ile profesyonel, yatırımınızın başarılı olması için finansmanın güvence altına alınmasına yardımcı olacaktır.

Neden Ticari Kredi Brokeriyle Çalışmanız Gerekiyor?

Ticari bir kredi komisyoncusu ile çalışmanın çeşitli faydaları vardır. Doğrudan yerel bir bankaya ticari kredi başvurusu yapmak zorlu bir süreç olabilir. Ticari bir kredi komisyoncusu yardımıyla, avantajlarla birlikte gelir.

 • Bir komisyoncu, mümkün olan en kısa sürede en karlı anlaşmayı sağlamanıza yardımcı olarak zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Brokerlerin kredileri idare ettiğini ve geniş bir borç veren ağıyla bağlantıları olduğunu unutmayın. Bu sadece, brokerlerin sizin için en iyi anlaşmayı bulmak ve güvenceye almak için mevcut kaynaklara sahip olduğu anlamına gelir. Ek olarak, sizi finanse etmeyi planladığınız mülk türü için uygun borç verenlere de yönlendirebilirler, bu da zamandan ve emekten önemli ölçüde tasarruf sağlar.
 • Brokerler ticari gayrimenkul yatırımında uzmanlığa sahiptir. Bir komisyoncu, mevcut durumunuz için ideal gayrimenkul kredilerini seçmek, kredi koşullarını değerlendirmek ve anlaşmaları sonuçlandırmak için çok önemli olan bilgi ve müzakere becerilerine sahiptir. Yetenekli müzakereciler olarak bir komisyoncu, herhangi bir gizli maliyetten kaçınarak ve yatırımınızın farklı koşullarına bağlı olarak en iyi anlaşma yapısını seçerek paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Deneyimli bir ticari kredi komisyoncusu ile çalışmak, yol boyunca herhangi bir sürprizden kurtulmanın ve anlaşmanızı tamamlayabilmenizi sağlamanın en iyi yoludur.

Bir komisyoncuyla çalışmak, size görevi kendiniz yapmaktan daha geniş bir ağa ve daha yüksek uzmanlığa erişim sağlayacaktır. Bu yaklaşımla, verimli ve sorunsuz bir şekilde her yatırımdan en yüksek değeri elde edeceksiniz. Bugün, www.commercialloans.com.au gibi çevrimiçi olarak , hizmetleri ve nasıl yardımcı olabilecekleri hakkında size daha fazla bilgi sağlayabilecek    birkaç saygın ticari kredi komisyoncusu bulunabilir .

Doğru Ticari Kredi Brokerini Bulmak İçin İpuçları

İşletmenizin büyümesini istiyorsanız, özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru ticari kredi komisyoncusunu bulmanız gerekir. Bununla birlikte, birçok komisyoncu olduğu için birçoğu görevi zor buluyor.

Aşağıda uygun bir ticari kredi komisyoncusu bulmak için birkaç ipucuna göz atalım.

Tecrübe etmek

Güvenilir bir ticari kredi komisyoncusu ile çalışmak istiyorsanız, sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip birini seçmek en iyisidir. Sektörde yeni olan brokerlerle çalışmak, en iyiyi sunamayacakları anlamına gelmese de, deneyimli olanları tercih etmek akıllıca bir karardır.

Esneklik

İyi bir ticari kredi komisyoncusu, herhangi bir sektörden işletmeye hitap etmek için hevesle çeşitli hizmetler ve çözümler sunacaktır. Bazı brokerler belirli bir sektördeki şirketlerle çalışma konusunda uzman olabilir, ancak hizmetlerini sizin özel tercihlerinize göre uyarlamaları gerekir. Ne sunduklarına bağlı olarak, esneklik kritik unsur olmalıdır. Herkese uyan tek bir yaklaşım sunan brokerlerden uzak durun.

Paranızın Değeri

Gayrimenkul işinizi büyütmek için finansmana ihtiyacınız varsa , kısıtlı bir bütçeniz olabilir. Fiyatlandırma ve faiz oranları söz konusu olduğunda iyi bir ticari kredi komisyoncusu açık olmalıdır.

Odak noktası para olduğundan, komisyoncu, ihtiyacınız olan kredinin boyutunu doğru bir şekilde bulmak için işinizi kapsamlı bir şekilde analiz etme becerisine sahip olmalıdır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız yeterli olmalı, ancak faiz oranları ve geri ödeme, uzun vadede işinizin büyümesini bozacak kadar aşırı olmamalıdır.

Uygun Prosedür ve Şeffaflık

Her ne kadar bariz görünse de, profesyonel olmayan brokerler için kaç işletmenin düştüğüne şaşırabilirsiniz. Ticari yatırım için piyasadan herhangi bir miktarda borç alacaksanız, kredinizi garanti altına almak için bir dizi standart kuralı dikkatli bir şekilde izlemeniz gerektiğini unutmayın.

Çalışmak için doğru ticari kredi komisyoncusunu seçerken, kredilerin yüklenilmesi için somut bir protokol setine sahip olduklarından emin olun. Standart prosedürün dışında kalan herhangi bir unsur işinizin bütünlüğünü tehlikeye atabilir.

Brokeriniz ile dürüst, açık ve şeffaf bir ilişki kurmalısınız . Sizinle nasıl etkileşime girdikleri hakkında bir fikir edinmek için ihtiyaç duyabileceğiniz sorular sormaktan çekinmeyin.

Çözüm

İşinizi bir sonraki seviyeye taşımaya istekli olduğunuzda, güvenebileceğiniz bir ticari kredi komisyoncusu aramanız gerekir. Özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek biriyle çalışmak çok önemlidir. Ticari bir kredi komisyoncusu bulma konusunda bu ipuçlarının yardımıyla, hiçbir zaman doğru seçimi yapabilirsiniz.

Paylaşın

Okunanlar
  56

  Etik Pazarlama Hiç Var mı?

  72

  İş Hayatında Rakiplerinizden Nasıl Öne Çıkılır?

  78

  Pistinizi Bilin ve En Üst Düzeye Çıkarın

  78

  Çalışanlarınızın Verimliliğini Nasıl Artırırsınız?

  78

  Ofisinize Verimliliği Arttıracak 3 Teknik Fikir

  79

  Doğru Ticari Kredi Brokeri Nasıl Bulunur?

  79

  Pula Uygulaması Tek Bir Bağış Toplama Çözümü Nedir?

  79

  Pandemi Sırasında Finansman Aramak Hakkında Bilmesi Gerekenler

  80

  Girişiminizin Neden Sosyal Medya Pazarlama Stratejisine İhtiyacı Var?

  80

  Ürün İnovasyon Stratejisi nedir?